Szkółka narciarska

RESPORT to szkoła narciarska z pasją, w której chcemy przekazać swoje umiejętności wszystkim, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem. Zajęcia prowadzone są przez  instruktorów z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z dziećmi jak i dorosłymi. Z uwagą i zaangażowaniem podchodzimy do nauki technik jazdy poprzez dobrą zabawę, tak aby wszczepić miłość do białego szaleństwa.

Tygodniowe wyjazdy na narty dla dzieci z nauką jazdy na nartach z instruktorem PZN (instruktorzy z przygotowaniem pedagogicznym).
Niewątpliwie atutem naszej szkółki jest podział na małe grupy szkoleniowe (do 8 osób) w zależności od  stopnia zaawansowania, co umożliwia instruktorowi dokładne skupienie się nad umiejętnościami każdego malucha.  

Szkolenia prowadzone są podczas tygodniowych wyjazdów narciarskich za granicą – Włochy, Francja, Austria. Kiedy rodzice mogą swobodnie korzystać z uroków zimy, ich pociechy są pod opieką naszej wykwalifikowanej kadry, ucząc jazdy na nartach. Szkolenia zaczynają się w godzinach rannych rozgrzewką  i trwają około 5 godzin razem z przerwą na posiłek (lunch nie jest wliczony w cenę) . Zawody narciarskie są również formą szkolenia. Szkolenie kończy się około godziny 15:30 spotkaniem z rodzicami w umówionym miejscu. Specjalnie dla najmłodszych oferujemy sprzęt narciarski do nauki w specjalnych cenach z naszej wypożyczalni.

Cena: 1200 zł za 6 dni szkolenia przy pierwszym dziecku i 900 zł przy drugim i kolejnym dziecku z tej samej rodziny (szczegóły w naszym regulaminie dostępnym w zakładce).

  ul.Wielkopolska 91 (Jar Południowy)
  44-335 Jastrzębie-Zdrój

  +48 604 526 483
  info@remove-this.resport.com.pl