O nas

FIRMA RESPORT - NARTY I ŻAGLE - TO  TO LICENCJONOWANA SZKOŁA NARCIARSKA PZN, PROFESJONALNY SERWIS I SKLEP NARCIARSKI, AUTORYZOWANY SKLEP I WYPOŻYCZALNIA BAGAŻNIKÓW TAURUS.

Jesteśmy na rynku od 2006 roku.

Posiadamy licencję Polskiego Związku Narciarskiego na organizację szkoleń narciarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych - pod fachowym okiem naszych instruktorów każdy nauczy się jazdy na nartach - bez względu na wiek.

W naszej bazie posiadamy szeroki wybór nart, snowboardów, sprzętu zimowego oraz bagażniki narciarskie i rowerowe do każdego modelu samochodu. Nasza oferta obejmuje sprzedaż, wypożyczanie, serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

RESPORT - DLA LUDZI Z PASJĄ - tym hasłem kierujemy się organizując aktywny wypoczynek w górach (wyjazdy i szkolenia narciarskie) oraz na wodzie (rejsy żeglarskie). Od ponad 10 lat organizujemy z powodzeniem rejsy morskie oraz zimowe wyjazdy na narty do Włoch i Francji, szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych. Obsługujemy grupy zorganizowane, firmy oraz klientów indywidualnych. Nasza baza to zawsze sprawdzone hotele, atrakcyjne tereny do uprawiania sportów zimowych w ośrodkach dostosowanych dla osób początkujących jak i do potrzeb nawet najbardziej wymagających narciarzy.

Profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta. Zaufało nam wiele renomowanych firm takich jak HENKEL POLSKA, WOLF, GETTIN BANK, FERROLI, 3 W, RED BULL, TAURUS i inne.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia związane z formami aktywności ruchowej takimi jak narciarstwo i żeglarstwo oraz do osób, które są ciekawe świata i poznawania jego wspaniałych zakątków.

Jesteśmy grupą ludzi z doświadczeniem i kwalifikacjami pozwalającymi na kompleksową organizację imprez rekreacyjno - sportowych, szkoleń i kursów, wyjazdów integracyjnych dla firm, itp.

NASZA KADRA


Michał Res

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Założyciel firmy Resport - Narty i żagle. To połączenie życiowych pasji stało się motorem do przekazywania innym bakcyla narciarstwa i żeglarstwa. Od najmłodszych lat godziny spędzane na śniegu i na wodzie pozwoliły na zdobycie wiedzy i umiejętności związanych z tymi dyscyplinami. Pośrednio dzięki rodzicom podróże stały się następna pasją."Wyprawy z pasją" są jedną z ofert firmy Resport. Kilka lat spędzonych w Stanach Zjednoczonych jako animator sportu dla dzieci i młodzieży (również niepełnosprawnych) pomogły zdobyć doświadczenie z dziedziny pedagogiki i pedagogiki specjalnej (szczególnie surdopedagogika - kierunek studiów licencjackich).

Uprawnienia:


- Instruktor Narciarstwa PZN
- Międzynarodowy Instruktor Narciarstwa IVSI
- Sternik Jachtowy PZŻ
- Radiooperator Bliskiego Zasięgu SRC
- Wychowawca placówek wypoczynku dzieci i młodzieży
- Ratownik WOPR
- Licencjonowany pilot wycieczek krajowych i zagranicznych
- Instruktor koszykówki
- Animator sportu dzieci i młodzieży TKKF

Beata Res

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Licencjat AWF na kierunku surdopedagogika (praca z osobami niesłyszącymi). Trzon firmy. Razem z mężem odpowiedzialna za kontakty z klientami i organizację wyjazdów, szkoleń, rejsów. Komputer firmy, niezastąpiona w biurze, zawsze wszystko na TIP TOP, zawsze pogodna i uśmiechnięta. W wolnych chwilach pracuje jako instruktorka aerobic i aqua aerobic.

Uprawnienia:


- instruktor rekreacji ruchowej o specjalności:
*fitness
*aerobic
- masażysta III stopnia


Maciek Kamecki

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Pochodzący z Beskidów miłośnik sportów zarówno letnich jaki zimowych. Pasja związana ze sportem i rekreacją skłoniła go do szerokich poszukiwań i sprawdzenia na własnej skórze różnych form aktywności fizycznej. Ogromna przyjemność czerpana z białego szaleństwa (nary, snowboard), sportów wodnych, tańca(salsa) i wielu innych w połączeniu z doświadczeniem pedagogicznym (praca z dziećmi i młodzieżą w Krakowskich i Żywieckich klubach sportowych, oraz na licznych koloniach i obozach), sprawiły że skutecznie wpaja i przekazuje wartości w duchu Kultury Fizycznej.

 

Uprawnienia:


-Instruktor Narciarstwa (MSiT)
-Instruktor Snowboardu (MSiT)
-Trener klasy II – Gimnastyka Sportowa
-Instruktor Sportu – Lekka Atletyka
-Instruktor Rekreacji Ruchowej – Fitness – Ćwiczenia Siłowe
-Instruktor Salsy (uprawnienia EDC)
-Wychowawca placówek wypoczynku dzieci i młodzieży
-Ratownik WOPR
 

Zuza Kamecka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od dziecka wszystkie jej drogi prowadziły w stronę tańca. Taniec Towarzyski, Taniec Nowoczesny i gorące rytmy Salsy towarzyszą jej na co dzień w życiu zawodowym i prywatnym. Poskromiła także żywioł wody kończąc specjalizację trenerską z pływania oraz kurs Młodszego Ratownika WOPR. Wykorzystuje aurę każdej pory roku, jeżdżąc na nartach, chodząc po górach, grając w tenisa…byle by w ruchu! Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu, zajęć i warsztatów tanecznych owocuje wszędzie tam gdzie podejmuje się nowych wyzwań edukacyjnych i wychowawczych.


Uprawnienia:


-Instruktor Sportu – Gimnastyka Sportowa
-Instruktor Sportu – Taniec Sportowy
-Instruktor Rekreacji Ruchowej – Fitness – Nowoczesne Formy Gimnastyki
-Trener klasy II – Pływanie
-Sędzia Okręgowy - Pływanie

  ul.Wielkopolska 91 (Jar Południowy)
  44-335 Jastrzębie-Zdrój

  +48 604 526 483
  info@remove-this.resport.com.pl